29 Märts, 2012

Need sõrmed, sõrmed, sõrmed …

Järjest soojenevate päikesekiirtega poevad soojadest käpikutest välja päikesevalgust ihkavad vallatud käekesed. Aga pole kahtlustki, et näha välja kui lume alt tärkavad ja värskusest pakatavad rohulibled ning kaunid esimesed lilleõied, vajavad ka käed lisaks päikesele veel pisikest energialaksu. Niisiis võib sammud seada ilusalongi ja nautida kosutavat maniküüri või ise mõnusate koduste vahenditega end ja oma käsi poputada, aga vastuvaieldamatult on kirsiks tordil uus ja ilus küünelakk. Paraku võib poes selle kirju leti ees tihti pigem segadusse sattuda. Niisiis tegime pisikest uuringut ja panime kokku pisikese lakispikri, kusjuures, vaadates nüüd pisut teadlikuma pilguga ka tänavatel ringi, võib märgata nii mitmeidki trenditeadlike naisi just antud värve nautimas..

Maitsev pistaatsia
2012 aasta on läbinisti rohelise pärusmaa, kuid kevade toon on kindlasti pistaatsia! Et värv ikka ilusti silma paistaks, tuleks eelistada kreemja alatooniga läbipaistmatuid küünelakke.
 

Mahlakas mandariin
Ebatavalised ja retrohõngulised oranžid otse ’60ndatest, aga ka punaka varjundiga korall-toonid haaravad sellel kevadel otse härjal sarvist ja kinnitavad endale koha trendikate seas.

Särakuma
Sädelevad ja sätendavad lakid jätkavad oma võidukäiku vallutades veelgi uusi dimensioone- uusimaks variatsiooniks seejuures holograafialised 3D lakid.

Modernne neoon
Mitte lihtsalt tavapärased erksad neoontoonid, vaid hoopis nende küpsed valge pigmendiga täiustatud silmapaistvad variatsioonid.


Nähtamatult nähtav nahatoon
Nahatooniga harmoneeruv beež on uus õrnroosa, andes niimoodi mulje lõpututest pikkadest sõrmedest. Kellel saaks selle vastu midagi olla?

Lõputu sinisemeri
Kõikvõimalikud sinised toonid, alustades beebi-sinise ja lõpetades türkiisiga, on võimukad ning marsivad sirge seljaga soojast kevadest otse tuulisesse sügisesse välja.

Arukad pastellid
Kerged unelevad toonid nagu lavendel, õrn kollane ja münt on muutumas tõelisteks kõrgmoe pärliteks, milleta sellel kevadel on keeruline hakkama saada.

Metsik fuksia
Sädeleva kontrastsuse, pärlilise alatooni ja mati otsekohesusega fuksiatoonid annavad julge lõpptulemi ja lisavad kevadesse just vajaliku annuse naiselikkust.

 

Pole küsimustki, et põnevad küüned on selle hooaja tähtsaim aksessuaar! Millist tooni eelistad Sina?

Allikas: www.refinery29.com, www.fashionising.com

Telli uudiskiri! Ja võida 800 € osturetk!