Blogi

Tellitud pakkide väljastamine 0-korruse parklas

Tellitud pakkide väljastamine 0-korruse parklas

Seoses kehtivate piirangutega väljastavad mitmed keskuse kauplused ajutiselt pakke 0-korruse siseparklas asuvast tellitud pakkide väljastuspunktist. Pakkide väljastamine toimub E-P kella 10-20. Tellitud pakkide väljastuspunkt asub parkla kõige ülemisel korrusel ehk parklakorrusel 0, mis teeb selle hõlpsasti ligipääsetavaks nii autoga kui ka jalgsi liikujale.

Kui tuled autoga:

Sõida parkla kõige ülemisele korrusele, pakkide väljastuspunkt asub keskuse sissepääsu vahetus läheduses ning näed seda kohe, kui oled jõudnud ülemisele parklakorrusele.

Kui tuled jalgsi:

Majja pääseb kõikidest keskuse sissepääsudest: Uueturu, Küüni ja Vabaduse. Uueturu (Raekoja platsi poolsest) või Küüni (Vanemuise teatri poolsest) sissepääsust sisenedes sõida eskalaatori või liftiga 0-korrusele ning liigu edasi parklasse. Vabaduse tänava (turu poolsest) uksest sisenedes liigu kogu aeg otse, kuni jõuad parkla sissepääsuni.

Väljastamispunktist on hetkel võimalik kätte saada järgmiste kaupluste pakke: Kaubamaja, Springfield, Cortefiel, women’secret, Yolo, Charlot, Ecco, Levi, Levi’s, Liann Lõngad, Nordbaby, XS Mänguasjad, Tom Tailor, Denim Dream, Tommy Hilfiger, Triumph, Sportland.

Täpseima info konkreetse kaupluse väljastamistingimuste kohta saad otse kaupluse poole pöördudes.

Palun kanna oma pakile järele tulles kindlasti maski ning hoia teiste külastajatega distantsi!