Juuni 22. 2016

Hõrgutised III korruselt

Keskuse III korrusel on juba mõnd aega olnud avatud buffee-restoran Romaan ning kohvik Muinasjutt (sissepääs läbi Apollo raamatukaupluse). Kas te aga teadsite, et mõlema toidukoha menüü on läbinisti niivõrd maitsev, et viib vaat' et keele alla? Kohvikus Muinasjutt saab mõnusatel suvepäevadel lisaks maitsvale toidule nautida ka väliterrassilt avanevat imelist linnavaadet.

Tähelepanu! Tegemist on äärmiselt isuäratavate toidupiltidega! Enne piltide vaatamist on söömine rangelt soovituslik! Tühja kõhuga vaatamine võib kaasa tuua väljakannatamatu söögiisu. {...loe edasi }

Juuni 17. 2016

Tartu Linna Päeval läheb ooper linna peale

Juba veidi vähem kui kahe nädala pärast st 29. juunil läheb ooper linna peale! Täpsemalt leiab aset Tartu Linna Päev ning meil on suur rõõm, et üks viiest vingest kontserdist toimub Tartu Kaubamajas - kell 17.00 Tiit Kikase ja Maria Listra imeline ooperisümbioos ja seda täiesti tasuta.


{...loe edasi }

Juuni 01. 2016

Garderoobitäiendust Baltmanist

Ilmad on juba suviselt soojad ja lõpetamiste hooaeg on samuti kohe-kohe käes. Nüüd on kõigil noormeestel viimane aeg sammud poodi seada ning ideaalne ülikond-pintsak, millega uhkelt diplomi järele sammuda, üles leida! Midagi leidub otse loomulikult ka neile, kes tänavu suvel ise diplomi järele ei sammu, kuid viibivad ehk hoopis külaliste seas. Oleme siia postitusse kokku koondanud parimad palad Baltmanist, kuid kaupluses kohapeal on valik muidugi veelgi laiem! {...loe edasi }

Parimad pakkumised

Põnevad leiud

Parkimine Tartu Kaubamajas

Lõuna-Eesti esimene siseparkla asub hoone alumistel korrustel. Siia pääseb Riia ja Uueturu tänavalt ning hoonest väljumine toimub läbi 0-korruse Uueturu tänavale. Autoga saabunud külastajatel on lihtne liikuda vajalikule ärikorrusele, kasutades lifte, liikuvaid treppe ja kaldteid.

Esimene tund parkimist on tasuta

Teine alustatud tund maksab 0.6 EUR. Kolmas ja iga järgnev alustatud tund 1.00 EUR.
Kaotatud või rikutud pileti tasu 10.00 EUR

Parkla on avatud: E-L 9.00-22.00
P 10.00-20.00