Moekuulutaja 15.-17. oktoobrini

Sünnipäevameeleolus Moekuulutaja hoiab oma moodi

Sügisene moehooaeg tuleb seekord Tartu Kaubamaja 15. sünnipäevaga. Et aga sel aastal suuri sünnipäevapidusid paslik pidada ei ole, tähistame uut moehooaega ja minijuubelit veidi teisiti kui muidu. Mõnusa peotunde saab sisse ikka, sest sünnipäevameeleolus Moekuulutaja kestab tervelt kolm päeva, 15.–17. oktoobrini 2020.

Seekordne Moekuulutaja tähistab lisaks sünnipäevale ka meie kohalikku moodi ning nii toob Estonian Fashion Festival ehk Eff kolmeks päevaks meie 1. korruse aatriumisse mitu põnevat pop-up-poodi. Kohal on Me Knit, Etnowerk, Lentsius, TATA, Siret Ott, Juuli, Gerda Retter Design, Stuudio Victoria, Katré, Anneliis Reili, Tiina Andron, Kadi Veesaar Jewellery, SEIF, Emma-Elfriide, Pilveke, iLLIMOR, New Vintage by Kriss, Margit Salk, Kadri Kruus – Bags and Accessories, Eve Hanson, Alexanderling.

Pop-up-poed on avatud 15.–17. oktoobrini kella 10-19.

Selle sügise pilkupüüdvamaid moemaiuseid näeb seekord meie kodulehel toimuva veebietenduse vahendusel. Esitlemisele tulevad nii Tartu Kaubamaja kaupluste värsked sügiskollektsioonid kui ka Effi disainerite parimad palad. Tartu Kaubamaja kaupluste valikust paneb parimad komplektid kokku sel sügisel kaubamärgiga Ivo Nikkolo Kuldnõelale nomineeritud Britta Laumets-Merila. Effi disainerite erietenduse komplektid on kokku pannud Antoniuse moeetenduse produtsent Piret Vapajeva.

Lülitu otsepildis moeetendusele juba reedel, 16. oktoobril kell 18.

Laupäeval, 17. oktoobril toovad Telia ja Samsung kuulajateni selle aasta ühe ägedaima muusikaprojekti DigiLaura. DigiLaura on uus ja omanäoline muusikaline kontseptsioon, mis toob Laura loomingule iseloomuliku maheda jazzi-kava publikuni digitaalsete ekraanide vahendusel.

DigiLaura on aatriumis kontaktivabalt kuulamiseks laupäeval, 17. oktoobril kella 10–20, seega saad ise valida sobiva aja, mil kontserdile tulla.

Sünnipäeva puhul on disainer Gita Siimpoeg Spotifys kokku pannud ka mõnusa moeteemalise playlist’i, mille laulud on hoolikalt valitud viimase 15 aasta parimatest pop- ja alternatiivpaladest, mille saatel kodus catwalk’i harjutada. Otsi Spotifyst Gita Siimpoeg x Tartu Kaubamaja playlist’i ja tähista koos meiega Tartu Kaubamaja minisünnipäeva!

Peomeeleolus Moekuulutajale aitavad kaasa Telia, Samsung, Nudist Drinks, Paulig, Santa Maria, Rosefranklin Estonia, Haage vesi ning kupud.ee.

Moekuulutaja ajal keskuste kauplustes kehtivaid pakkumisi vaata SIIT.