Moekuulutaja

Kevadisest värskusest pakatav Moekuulutaja on rohelisem ja moodsam kui kunagi varem ning teeb naistepäeva puhul ka suure kummarduse kõikidele võimsatele naistele meie ümber. Esmakordselt Moekuulutaja ajaloos tutvustame eksklusiivset õhtut, mis on pühendatud ainult naistele.

Moekuulutaja eksklusiiv: õhtu ainult naistele

Ainult reedel, 8. märtsil võlub romantilise akustilise kavaga südameid hurmav Uku Suviste. Lavale tuleb ka tõeliselt eriline, ainult naistele pühendatud moeetendus, kus võib näha selle kevade kaunimaid moepalasid, sealhulgas kõike seda, mida pakub kevadine pesumood. See on suurepärane võimalus panna mõnus punkt pikale töö- või koolinädalale ning astuda nädalavahetusse hea tundega. Võta sõbrannad kaasa ning tule veeda Moekuulutaja naistele mõeldud lounge’s üks kvaliteetne õhtu, kust ei puudu hea muusika, mood ja muidugi kingitused ja üllatused.

Kõigi naisteõhtul osalejate vahel läheb loosi 100 € väärtuses šopingukrediiti Kaubamajalt ning 100 € šopingukrediiti peagi avatavalt Bestbrands kaupluselt. 

Lisaks läheb kahe päeva jooksul loosi mitmeid teisi põnevaid auhindu Sokisahtlilt, Sportlandilt, women’secretilt, Tokumarult, Subwaylt, Montonilt, Mosaicilt, Apollolt, Euronicsilt, XS Mänguasjadelt ning Cortefielilt.

Üritus kestab kella 17-19 ning on kõigile huvilistele tasuta.

Kuna osalejate arv on piiratud, anna endast kindlasti märku, saates Tartu Kaubamaja Facebooki privaatsõnumi. Esimesele 100 registreerunule kingitus! Eksklusiivsel naisteõhtul osalejad peavad olema vähemalt 18-aastased.

NB! Esimesed 100 kohta Moekuulutaja naistealale on nüüd broneeritud, aga Uku kontserti saab jälgida ka aatriumist.

 

Moekuulutaja Tartu Kaubamajas 9. märtsil

Laupäeval, 9. märtsil võtab Moekuulutaja üle saarenaiste uskumatu power: laval on võrratud saarlannad Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand ansamblist Öed. Lisaks sarmikale Andres Tormile astub seekord päevajuhi rollis üles multitalent Teele Viira. Ansambel Öed teevad ühe esinemise ka koos Moekuulutaja külaliste suurte lemmikute, Laulupesa laululastega.

Nagu ikka, ei puudu Moekuulutajalt ka üks imetlusväärne erietendus, mis on seekord inspireeritud taaskasutusest. Alati moodne Mariliis Niine toob vinges erietenduses moepubliku ette üliandeka disaineri Marleen Afanasjevi ja moekonkursi International Young Designers Contest võitja Cärol Otti loomingu.

Selle kevade imetlusväärsemad trendid lastemoes toob vaatajate ette ei keegi muu kui Kirsi Altjõe, kes seisab rahvusvaheliselt eduka lastemoeblogi Sand in Your Shorts (www.sandinyourshortskidsblog.com) loomise taga. Kaubamaja moemaiused täiskasvanutele toob vaatajateni Piret Sootla ning keskuse kaupluste parimad palad Ivo Nikkolo peadisainer Britta Laumets.

Lisaks moeetendustele ja kontsertidele ootavad avastama ka põnevad pop-up poed, eriti erinevad lastemoe pop-up’id nagu Jaanika Stuudio Kids, Lulukids, Minu Väike Ingel, Sleepy Fox, V.O.H Stone jpt.

Kolmandale korrusele jõudes tasub kindlasti uudistada ka põnevat EKA moedisaini tudengite näitust „Pulss”, mis on valminud Liisi Eesmaa juhendamisel ning kus tulevad näitamisele moeetendustelt ja galadelt tuttavast punasest vaibast loodud kostüümid. Moetudengite loomingu tuum on eksperimentaalsete vormide ja ebatraditsiooniliste materjalidega mängimine utoopilises ning fantaasiaküllases võtmes. Seega avastamist jagub laupäeval Tartu Kaubamaja kõikidele korrustele!

AJAKAVA

Laupäev, 9. märts

12.00 Tartu Kaubamaja moeetendus, stilist Britta Laumets

12.30 ansambel Öed

13.00 Kaubamaja moeetendus, stilist Piret Sootla

13.30 ansambel Öed

14.00 taaskasutusest inspireeritud erietendus, stilist Mariliis Niine

14.30 ansambel Öed ja Laulupesa laululapsed

15.00 Kaubamaja lastemoeetendus, stilist Kirsi Altjõe

15.30 Laulupesa laululapsed

 

Vaata Moekuulutaja sooduspakkumisi