Blogi

Kaubamajas on Osturalli

Tuhanded head rallikaubad on saada väga heade hindadega ning iga päev lisandub uusi pakkumisi. Uksed avatakse hommikul kell 9. Keskuse parkimismajas saab 2 tundi parkida tasuta.

Tähenduslikud Pandora ehted

Iga Pandora amulett räägib ainulaadset lugu ning võlub oma meisterliku detailsusega. Erilistest tähendustest tulvil Pandora ehete laiendatud tootevaliku leiad nüüd meie Goldtime'i kauplusest.

Ingrid Margus – pealt Hollywoodi glamuur, seest looduslaps

Ebamaiselt kaunis, silmapaistvalt andekas, kadestamisväärselt kahe jalaga maa peal – Tartu Kaubamaja sügiskampaania ja Moekuulutaja ajakirja seekordne kaanestaar on näitleja, modell ja saatejuht Ingrid Margus. Vestlesime Ingridiga Moekuulutaja ajakirja sügisnumbris tema headest valikutest.

Sügismood: laetud punane

Sel sügisel on punane värv teinud tulise tagasituleku! Au sees on nii oranžikad kui ka sügavamad punased toonid. Kes aga pelgab liigset punast, võib oma musta või halli komplekti vürtsitada mõne punase aksessuaariga, näiteks käekoti, päikeseprillide või salliga.

Sügismood: julgelt enesekindel

Sel hooajal on moes julgelt enesekindel riietumine. Äge rätsepatöö on kõrvutatud rafineeritud elegantse lähenemisega, kuid moes on siiski ülisuured vormid, laiad õlad ja pilkupüüdvad aksessuaarid. Jätkuvalt moodustab teksa ja klassikaliste triiksärkide ning jakkide kombineerimine ülimalt stiilse komplekti.

Tartu Kaubamaja liikumis-challenge’i 2023 võitjad

Tartu Kaubamaja septembrikuu liikumis-challenges osalemiseks registreeris ennast 588 noort ja eesmärgini 255 000 sammu jõudis 328 osalejat. Kõikide eesmärgini jõudnute vahel loosisime välja vahvad auhinnad.

Tõusujoones uude kooliaastasse

Tead kooligarderoobi, mis vajab täiendust? Tartu Kaubamaja kauplused on valmis, et uus kooliaasta saaks alata tõusujoones. 

Eesti disainehete kaubamärk MO:ON

Kaunid geomeetrilised vormid kõrvarõngaste ja käevõrudena brändilt MO:ON on oma lihtsuses väljapeetult stiilsed kuid eneseteadlikult julged ja iseloomuga. Brändi MO:ON ehted leiad nüüdsest kaupluse Eesti Juveel kollektsioonist.

Hinnatud moebrändid Liina Stein ja Ellen Richard

LEVI disainipoe kollektsioon on täienenud kahe uue ja omanäolise kaubamärgiga. Disainer Liina Steini loomingus on aukohal imekaunid kleidid ja luksuslikud materjalid. Bränd Ellen Richard esindab modernset igapäevamoodi.

Ülikond võtab üle

Ülikond pole enam ammu igav klassika, mis mõeldud vaid rangesse kontorikeskkonda. Uus hooaeg näitab, et šikkide lõigete, mõnusate materjalide ning kauni värvivalikuga on üks ülikonnakostüüm kõike muud kui igav. Bleiser vali kas lohvakas või taljesse töödeldud, püksid maani …

Ajatu teksa

Sel hooajal pole küsimus selles, kas teksat kanda, vaid kuidas seda kanda. Vormilt suured ja lohvakad tagid ja teksapüksid ning pikad seelikud on trendi aluseks. Eriti stiilse komplekti saad, kui kombineerid teksarõivaid omavahel ning riietad end üleni denimisse.

Pressifoto aastanäitus Tartu Kaubamajas

Eesti pressifotograafide poolt tabatud kaadrite kaudu toob näitus vaatajani hetked eelmisel aastal meid enim puudutanud teemadest ja sündmustest Eesti elus. Esindatud on pressifoto konkursile saadetud tööde paremik. Tartu Kaubamaja 1. ja 2. korruse aatriumis jääb näitus avatuks kuni …

Hongkongist pärit noormees viib Eestis ellu oma unistust

Tartu Kaubamaja bussipeatuse kõrvalt leiad nüüd maitsva mulliteekohviku YumCha, mis on loodud Hongkongi noormehe Jekyll Chani poolt. Loe postitusest edasi, miks otsustas noormees oma unistuse avada päris oma äri ellu viia just pisikeses Eestis ning mida uuest kohvikust …

Tõeline Taani moepärl Samsøe & Samsøe

Kaubamaja Naistemaailmas peidab end juba mõnd aega üks tõeliselt eriline Skandinaavia moedisainipärl, mis iga moesõbra südame kahtlemata korralikult põksuma paneb. Jutt käib otse loomulikult moodsate Eesti naiste poolt soojalt vastu võetud Taani moemärgist Samsøe & Samsøe.