Blogi

Uhiuus Toidumaailm avaneb juba augusti lõpus!

Tartu Kaubamaja Toidumaailm on nüüd mõnd aega pisikesel suvepuhkusel, et juba augusti lõpus taas kõiki gurmaane Lõuna-Eesti parimas toidupoes tervitada! Uus Toidumaailm kujundatakse klientide eelistuste ja teekondade järgi, pakkudes mugavust ja ainulaadseid uuendusi tänapäevaste innovaatiliste lahenduste ja tehnikaga.

TEKSAPALAVIK

Teksa on ajatult stiilne, ent sealjuures vastupidav ja mugav. Sel kevadel hullutab see moemaailma varasemast veelgi enam - trendikaimad valikud leiad Tartu Kaubamaja kauplustest.

MUGAVUSE KEVADINE KERGUS

Mugavus on moes! Mõnusalt laiad lõiked ja mugavad vormid - trendikaimad valikud ootavad Tartu Kaubamaja kauplustes.

Tähenduslikud Pandora ehted

Iga Pandora amulett räägib ainulaadset lugu ning võlub oma meisterliku detailsusega. Erilistest tähendustest tulvil Pandora ehete laiendatud tootevaliku leiad nüüd meie Goldtime'i kauplusest.

Ingrid Margus – pealt Hollywoodi glamuur, seest looduslaps

Ebamaiselt kaunis, silmapaistvalt andekas, kadestamisväärselt kahe jalaga maa peal – Tartu Kaubamaja sügiskampaania ja Moekuulutaja ajakirja seekordne kaanestaar on näitleja, modell ja saatejuht Ingrid Margus. Vestlesime Ingridiga Moekuulutaja ajakirja sügisnumbris tema headest valikutest.

Sügismood: laetud punane

Sel sügisel on punane värv teinud tulise tagasituleku! Au sees on nii oranžikad kui ka sügavamad punased toonid. Kes aga pelgab liigset punast, võib oma musta või halli komplekti vürtsitada mõne punase aksessuaariga, näiteks käekoti, päikeseprillide või salliga.

Sügismood: julgelt enesekindel

Sel hooajal on moes julgelt enesekindel riietumine. Äge rätsepatöö on kõrvutatud rafineeritud elegantse lähenemisega, kuid moes on siiski ülisuured vormid, laiad õlad ja pilkupüüdvad aksessuaarid. Jätkuvalt moodustab teksa ja klassikaliste triiksärkide ning jakkide kombineerimine ülimalt stiilse komplekti.

Tartu Kaubamaja liikumis-challenge’i 2023 võitjad

Tartu Kaubamaja septembrikuu liikumis-challenges osalemiseks registreeris ennast 588 noort ja eesmärgini 255 000 sammu jõudis 328 osalejat. Kõikide eesmärgini jõudnute vahel loosisime välja vahvad auhinnad.

Tõusujoones uude kooliaastasse

Tead kooligarderoobi, mis vajab täiendust? Tartu Kaubamaja kauplused on valmis, et uus kooliaasta saaks alata tõusujoones. 

Eesti disainehete kaubamärk MO:ON

Kaunid geomeetrilised vormid kõrvarõngaste ja käevõrudena brändilt MO:ON on oma lihtsuses väljapeetult stiilsed kuid eneseteadlikult julged ja iseloomuga. Brändi MO:ON ehted leiad nüüdsest kaupluse Eesti Juveel kollektsioonist.

Hinnatud moebrändid Liina Stein ja Ellen Richard

LEVI disainipoe kollektsioon on täienenud kahe uue ja omanäolise kaubamärgiga. Disainer Liina Steini loomingus on aukohal imekaunid kleidid ja luksuslikud materjalid. Bränd Ellen Richard esindab modernset igapäevamoodi.

Ülikond võtab üle

Ülikond pole enam ammu igav klassika, mis mõeldud vaid rangesse kontorikeskkonda. Uus hooaeg näitab, et šikkide lõigete, mõnusate materjalide ning kauni värvivalikuga on üks ülikonnakostüüm kõike muud kui igav. Bleiser vali kas lohvakas või taljesse töödeldud, püksid maani …

Ajatu teksa

Sel hooajal pole küsimus selles, kas teksat kanda, vaid kuidas seda kanda. Vormilt suured ja lohvakad tagid ja teksapüksid ning pikad seelikud on trendi aluseks. Eriti stiilse komplekti saad, kui kombineerid teksarõivaid omavahel ning riietad end üleni denimisse.

Pressifoto aastanäitus Tartu Kaubamajas

Eesti pressifotograafide poolt tabatud kaadrite kaudu toob näitus vaatajani hetked eelmisel aastal meid enim puudutanud teemadest ja sündmustest Eesti elus. Esindatud on pressifoto konkursile saadetud tööde paremik. Tartu Kaubamaja 1. ja 2. korruse aatriumis jääb näitus avatuks kuni …