Blogi

Kaunid ehted Itaalia kaubamärgilt Bronzallure nüüd Eesti Juveelis

Kaunid ehted Itaalia kaubamärgilt Bronzallure nüüd Eesti Juveelis

Moemekast Milanost pärit trendikad Bronzallure ehted on valmistatud Golden Rose sulamist ning kaetud kvaliteetse 18k roosa kullaga. Kollektsiooni tuumiku moodustavad naiselikud ja stiilsed ketid, keed ja kõrvarõngad.

 

Eesti Juveel Tartu Kaubamajas Eesti Juveel Tartu Kaubamajas

Bronzallure ehete omapäraks on ainulaadne roosakas kullatoon. Bränd on sündinud 2010. aastal Itaalias, Milanos. Ehted valmistatakse patenteeritud Golden Rose sulamist, mis võimaldab luua kõrge kvaliteediga ja unikaalse disainiga ehteid. Iga ehe on kaetud 18k roosa kullaga, mille roosakas toon on ainulaadne ja Bronzallure ehetele iseloomulik.

Bronzallure kaubamärk kannab endas filosoofiat, et roosas elamine tähendab elamist rafineeritult, elegantsi, kompositsiooni ja positiivsusega, sest kõik, mis on hea, võib alati juhtuda. See on meeleolu ja elustiil, mis saadavad Bronzallure kandvat naist igal hetkel.

Eesti Juveel Tartu Kaubamajas Eesti Juveel Tartu Kaubamajas

Bronzallure ehteid kandev naine on sõltumatu ja samal ajal armas, elegantne ja kogenud. Bronzallure märksõnaks on positiivsus, mis kannab endas armastust nii enda kui ka oma elu ja ümbritseva vastu. See on naine, kes soovib ühendada trendiehte ajatu ja klassikalise stiiliga. Naine, kes kannab Bronzallure ehteid, armastab rahu, rahulikkust ja igapäevast intiimsust, milles suudab ta avada oma isikupära.

Bronzallure brändiloojad tagavad parima kvaliteedi taskukohase hinnaga. Need ehted on naiselikud, elegantsed ning säravad trendiehted, mis sulanduvad klassikaliste aksessuaaridega üheks tervikuks.

Oleme Bronzallure kaunitesse ehetesse tõeliselt armunud! Tule piilu Sina ka!

Tartu Kaubamajas on Bronzallure ehted müügil kaupluses Eesti Juveel.