Koolikampaania — Tartu Kaubamaja

TARTU KAUBAMAJA LIIKUMIS-CHALLENGE

Liikumisväljakutses saavad osaleda noored vanuses 14–26 nii üksi kui ka neljaliikmelise grupina, olenemata liikumisharjumustest. Ei pea jooksma maratone ega tegema kätekõverdusi — sina valid just sulle mugava viisi liikumiseks.

MIS TOIMUB?

Liikumis-challenge kestab 1.–30. septembrini 2022, registreerida saab kuni 11. septembrini 2022. Eesmärgiks on septembri jooksul kokku saada vähemalt 255 000 sammu – see teeb keskmiselt 8500 sammu päevas. Neljaliikmelise grupi sihiks on kokku saada vähemalt 1 020 000 sammu.

JAGAME NÄNNI

Selleks, et siht silme ees püsiks on tublimatele liikujatele loosiauhinnad välja pannud iDeal, Sportland ja Teaduskeskus Ahhaa. Tublimate liikujate vahel toimub loosimine 5. oktoobril 2022, võitjatega võetakse ühendust.

LOOSI LÄHEVAD

Apple Watch SE 40mm
Nike jooksutossud
Sportlandi kinkekad
Ahhaa priipääsmed

KUIDAS OSALEDA?

Ühineda saavad kõik, kellel on aktiivsusmonitor või nutitelefon. Selleks lae alla tasuta YuMuuvi rakendus kas App Store’ist või Google Playst. Loo YuMuuvi rakenduses konto ja sisesta kood TÕUSUJOONES. Juhul, kui soovid osaleda neljaliikmelise grupi arvestuses, siis registreeri oma grupi nimi siin. Kui vajad abi, siis tutvu YuMuuvi kasutusjuhendiga või võta ühendust YuMuuvi klienditoega support@yumuuv.com

Seo ketsipaelad kinni ja hakkame liikuma!

Tutvu reeglitegaYuMuuvi kasutusjuhend