LIIKUMIS-CHALLENGE

Liikumisväljakutses saavad osaleda noored vanuses 14–26 nii üksi kui ka neljaliikmelise grupina, olenemata liikumisharjumustest. Ei pea jooksma maratone ega tegema kätekõverdusi — sina valid just sulle mugava viisi liikumiseks.

MIS TOIMUB?

Liikumis-challenge kestab 1.–30. septembrini 2023, registreerida saab kuni 10. septembrini 2023. Eesmärgiks on septembri jooksul kokku saada vähemalt 255 000 sammu – see teeb keskmiselt 8500 sammu päevas. Neljaliikmelise grupi sihiks on kokku saada vähemalt 1 020 000 sammu.

JAGAME NÄNNI

Selleks, et siht silme ees püsiks on tublimatele liikujatele loosiauhinnad välja pannud iDeal, MyFitness, Sportland ja Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum. Kõigi eesmärgi täitnute vahel toimub loosimine 5. oktoobril 2023, võitjatega võetakse ühendust.

LOOSI LÄHEVAD

  • Apple Watch SE 2022 GPS
  • Nike’i jooksutossud
  • MyFitnessi rühmatrenn 10-liikmelisele sõpruskonnale
  • MyFitnessi Vitamiinikaardid (seitsme korra trennikaardid)
  • Nike’i joogipudelid
  • Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi priipääsmed

KUIDAS OSALEDA?

Ühineda saavad kõik, kellel on aktiivsusmonitor või nutitelefon. Selleks lae alla tasuta YuMuuvi rakendus kas App Store’ist või Google Playst. Loo YuMuuvi rakenduses konto ja sisesta kood TÕUSUJOONES. Juhul, kui soovid osaleda neljaliikmelise grupi arvestuses, siis registreeri oma grupi nimi siin. Kui sul on juba YuMuuvi konto olemas, siis pead osalemiseks lihtsalt sisse logima. Ununenud parooli saad vajadusel taastada. Kui vajad abi, siis tutvu YuMuuvi kasutusjuhendiga või võta ühendust YuMuuvi klienditoega support@yumuuv.com.

Seo ketsipaelad kinni ja hakkame liikuma!