BeebiCenter on nüüd NordBaby

BeebiCenter on nüüd NordBaby

Tartu Kaubamaja 3. korrusel peidab end üks väikelaste vanemate lemmikpoode BeebiCenter, mis läbis aasta alguses ka uuenduskuuri, pakkudes nüüd varasemast veelgi suuremat kaubavalikut, mida mujalt Tartus ei leia. Nüüd on BeebiCenteril taas uudiseid: kauplus on teinud läbi nimevahetuse ja kannab kogu Baltikumis nime NordBaby.

Eksklusiivse kaubavaliku ja professionaalse teenindusega NordBabyst leiavad lapsevanemad hulga tuntud ja armastatud rahvusvahelisi moemärke, nagu Cybex, Mamas & Papas, Bugaboo, Joie, LEGO Wear jpt. Nendega kõrvuti on Tartu Kaubamaja kaupluses ka siinsamas Eestis disainitud samanimelise kaubamärgi NordBaby tooted.

Kui oled parasjagu vankri, turvatooli või hälli otsingul, siis just NordBaby poes ootab sind suurepärane valik, mille seast aitavad kaupluse asjatundlikud teenindajad leida just sinu ja sinu lapse vajadustele sobiva toote. Lisaks sellele, et müügil olevad vankrid ja turvatoolid on funktsionaalsed ning turvalised, näevad need ka moodsad välja, kuna kõik müüdavad kaubamärgid on lisaks kvaliteedile ja turvalisusele tuntud ja armastatud ka trendikuse poolest.

Cybex on tuntud kui Euroopa number üks turvatoolide tootja − märgi turvatoolid on võitnud üle 250 auhinna turvalisuse ja disaini eest. Seetõttu on need ka lapsevanemate seas väga hinnatud. Lapsele turvatooli valides tulebki keskenduda esmalt turvalisusele, seejärel proovida funktsionaalsust ning viimasena vaadata disaini. Cybex ei too müüki ühtegi tooli enne, kui on neid ise põhjalikult testinud ikka sama kolme põhiprintsiibi põhjal: turvalisus, funktsionaalsus, disain. Turvatestid ADAC ja Stiftung näitavad, millised toolid kaitsevad last õnnetuse korral ning millised mitte.

Sama edukaks, nagu seda on turvatoolid, on Cybexil kujunenud ka vankrid, jalutuskärud ja söögitoolid. Cybexi lipulaev Priam on lapsevanemate seas kõrgelt hinnatud ning see mudel on teinud Cybexist ühe juhtiva lapsevankreid tootva kaubamärgi. Koostööd on tehtud tuntud disainerite ja moemärkidega, nagu Moschino peadisainer Jeremy Scott, Marcel Wanders, Anna K.

Selle sügise hitt-tooted NordBabys pärinevadki just Cybexilt: need on Cybexi värskelt kauplusesse jõudnud kollektsioon Rebellious ning Cybex for Scuderia Ferrari kollektsioon.

Kollektsioon Rebellious on loodud, mõeldes eelkõige julgetele ja enesekindlatele emadele, kes ei karda lapsega liikudes silma paista ning soovivad, et ka lapsevankril peegelduksid uusimaid trendid ja moekad detailid. Cybex for Scuderia Ferrari on loodud, pidades silmas lapsevanemaid, kes eelistavad puhta joonega eksklusiivseid tooteid ning peavad sealjuures muidugi lugu ka autospordist.

 

Bugaboo kõige tuntumad vankrimudelid on Donkey ja Fox, mis sobivad ideaalselt lapsevanematele, kes hindavad kõrgelt vankri funktsionaalsust, kerget kaalu ja omanäolist välimust. Bugaboo vankrite puhul saab lapsevanem ise kokku panna endale sobiva värvikombinatsiooni, alustades katusest ja lõpetades velgedega.

Lego Wear on oma rõivavalikuga saanud juba aastaid NordBaby klientidelt väga positiivset tagasisidet. Peaaegu iga laps fännab Lego tegelasi ning oma kangelaste disainiga riided annavad neile vabaduse liikuda ning nautida õues mängimist liigse higistamise ja niiskuse pärast muretsemata.

NordBaby tooted on disainitud siinsamas Eestis. Inspiratsiooni selleks on tootjad saanud eelkõige lapsevanemate otsesest tagasisidest ja omaenda lastelt. Nii vankrite, riiete, madratsite kui ka teiste NordBaby toodete puhul on silmas peetud, et hind oleks taskukohane, funktsionaalsus ja kvaliteet vastaks kliendi ootustele ning disain oleks põhjamaiselt stiilne.

Lisaks vankritele, turvatoolidele ja -hällidele leidub NordBaby poodide tootevalikus kõike alates beebi esimestest elukuudest kuni sealt mitmeks aastaks edasi. Kaupluses on lai valik ka meie heitlikku kliimasse sobivaid lasteriideid pikkuseni 116 cm ning lastejalatseid suuruseni 30.

 Tule tutvu NordBaby suurepärase valikuga Tartu Kaubamaja 3. korrusel!