Blogi

Eesti disainehete kaubamärk MO:ON

Eesti disainehete kaubamärk MO:ON

Kaunid geomeetrilised vormid kõrvarõngaste ja käevõrudena brändilt MO:ON on oma lihtsuses väljapeetult stiilsed kuid eneseteadlikult julged ja iseloomuga. Brändi MO:ON ehted leiad nüüdsest kaupluse Eesti Juveel kollektsioonist.

MO:ON on Eesti ehtebränd, mis loob lihtsate geomeetriliste vormidega puidust aksessuaare ning kergest plastikust 3D prinditud ehteid. Brändi stiil on mõjutatud nii ümbritsevast loodusest kui ka laiemalt kogu universumist.

Kaubamärki inspireerib Eesti rahvusloom hunt ja tema ürgne olemus. Hunt iseloomustab meile tugevat ja enesekindlat inimest ning teda ümbritsevat – nii Alfat kui ka ühtehoidvat karja. Kaubamärgi MO:ON ehete disainid on julged nagu ka nende kandjad.  MO:ON´i ehteid omades tunned end enesekindlana – kuulud ühte inimestega, kes julgevad minna läbi elu, kes julgevad jagada rõõmu, kes julgevad pakkuda üksteisele tuge. MO:ON´i hundil ei ole piire, nii nagu ka päris hudikarjal – kui nad soovivad, siis võivad nad seigelda kõikjal ning nende mängumaaks on müstilised Põhjamaade metsad.