Blogi

Eesti Juveeli abielusõrmused on hinnatud kauni disaini ja kvaliteedi poolest

Eesti Juveeli abielusõrmused on hinnatud kauni disaini ja kvaliteedi poolest

Ehted valmivad käsitööna Eestis kohapeal asuvas tehases. Elegantseid sõrmuseid saab tellida nii punasest, kollasest kui ka valgest kullast, lisades soovi korral kaunistuseks säravaid teemante.

Eesti Juveelil on töökogemust ja ajalugu juba aastast 1923. Juveelitehase missiooniks on olla Eesti ehtekandja teejuht, pakkudes midagi igale maitsele. Eesti Juveeli on alati inspireerinud Eesti rahvas ning eestlus, mida ka läbi kõigi ehete ja mitmete kollektsioonide värvikalt edasi antakse, et igaüks saaks enesega kaasas kanda killukest Eestist. Kõik Eesti Juveeli ehted on klientide seas läbi aegade kõrgelt hinnatud olnud just disaini, kvaliteedi (ehted valmivad sisuliselt käsitööna), ettevõtte pikaajalisuse ning usaldusväärsuse tõttu. Ühed olulisemad ehted kollektsioonis on armastuse ja pühendumuse sümbolina abielusõrmused.

Eesti Juveel

Millele abielusõrmuste valimisel tähelepanu pöörata?

A. Varu sõrmuste valimiseks piisavalt aega

Et leida täiuslikud sõrmused, mis oma kaunidusega rõõmustaksid sind ja sinu kaasat veel pikki aastaid ja meenutaks kaunist pulmapäeva ja õnnelikku liitu alati hea tundega, siis vali hoolega ja proovi erinevaid mudeleid, kuniks leiate need päris omad ja õiged sõrmused, mis teile mõlemale väga meeldivad. Arvesta, et Eesti Juveeli abielusõrmuste tarneaeg on 3-4 nädalat.

B. Vali hoolikalt ja pööra tähelepanu ka erinevatele pisinüanssidele

Mõelge eelnevalt läbi, kuidas sõrmust kandma hakkate ja millega see peaks kokku sobituma.
* Millises stiilis sõrmused teile meeldivad: millisest metallist, millises toonis ja milliste kaunistustega?
* Kas soovite abikaasaga sarnaseid sõrmuseid, või soovite säilitada oma isikupärase stiili, sidudes sõrmused tervikus vaid mõne ühise elemendi kaudu?
* Kas soovite hakata kandma abielusõrmust koos kihlasõrmusega ja kas samas või erinevas sõrmes? Samas sõrmes kantavad sõrmused võiksid sobida stiililt kokku.

C. Kaunis sõrmus peab olema sõrmes mugav

* Arutage tulevase abikaasaga läbi, kummas käes abielusõrmuseid kandma hakkate. Kindlat reeglit siin ei ole ning abielusõrmust sobib kanda nii parema kui ka vasaku käe neljandas sõrmes. Eestis on pikalt olnud tava kanda abielusõrmust parema käe sõrmes, samas paljudes Ameerika ja Lõuna-Euroopa riikides hoopis vasakus käes. Üha enam kantakse sõrmuseid ka nii, et ühel kaasadest on see paremas ja teisel vasakus käes. Õige on just nii, nagu otsustate teie.
* Otsustades ära, millises sõrmes sõrmust kandma hakkate, saate kaupluses lasta mõõta ära sõrmuse jaoks sõrme täpse suuruse. Mõõtu tasub võtta soojas ruumis, soojadelt kätelt ja soovitavalt õhtul, mil käed on veidi suuremad – see välistab olukorra, et sõrmus hakkab hiljem pitsitama.
* Kaupluses tasub proovida sõrme ka erinevaid mudeleid ja katsetada nende sobivust, sest oluline on ka mugavus. Abielusõrmus peab sõrmes tunduma nii mugav, et seda peaaegu ei tunnegi.

Hea uudisena kõigile sel suvel abiellujatele on kuni juulikuu lõpuni kaupluses Eesti Juveel kõik abielusõrmused 20% soodsamad!