Blogi

EV100 kingiideed Apollost

EV100 kingiideed Apollost

Üsna-üsna värskelt on kätte jõudnud aasta 2018, mis on Eesti jaoks eriti tähtis – peatselt tähistame 100 aasta täitumist Eesti vabariigi esmakordsest väljakuulutamisest. Juubeliaasta toob nii mõndagi põnevat neile, kes tõelised kodumaa fännid või kel huvi Eestimaa ajaloo vastu. Kel soov aga kõik oma tegemised ja toimetamised ilusti meeles hoida, siis Apollos on pakkuda lai valik EV100 kalendreid ja kalendermärkmikke.

Talveperioodil on Apollost leida lai valik erinavaid küünlaid – kliendid eelistavad enamjaolt kodumaiseid sojavahast ja eeterlike õlidega  aroomiküünlaid, mis on ka üsna laias värvi- ja lõhnavalikus saada. Kohe on ka müügile tulemas uus ja Eesti vabariigi 100. sünnipäevaga seotud spetsiaalse kujundusega sojavahast küünal, armas sini-must-valge lipsukesega paelake klaasist küünlapurgi kaant kaunistamas.

Talvisel ajal on väga tähtis turgutada end vitamiinidega ja mis võiks olla parem kui see, et need on tehtud kodumaistest marjadest. Juba mõnda aega võib Apollo kingilettidelt leida Ecomari kuivatatud marjapakikesi- need on aeglaselt kuivatatud marjad ja viljad ja seetõttu on säilinud vitamiinid, mineraalained ning antioksüdandid. Lisaks on viljad pehme tekstuuriga, mis muudavad need eriti mõnusaks snäkiks.

Austusest kodumaa vastu võib Ecomari sarjast leida samuti spetsiaalselt Eesti juubeliks loodud marja-snäki paki „Taste estonia“.

Et siin külmas ja karges kliimas endale ka mõnus soe sisse saada, soovitame Apollo tootevalikust erinevaid kinke- ja raviteesid. Saadaval on toredate soovide ja sõnumitege teed nagu „Sa oled eriline“, „Elu on ilus“, või siis pisut vahvat sõnamängu nimedes- „Tee terveks“, „Tee, mida tahad“ või „Tee, midagi head“. Tervisealkeemia sarjast on pakkuda samuti erinevat valikut erinevateks eesmärkideks nt.  „Elujõutee“, „Ilutee“ ja „Ainevahetusetee“.

Kes aga pole kõige suurem teesõber, sellele pakume väga laia valikut põnevate disainidega ja bambusest toodetud kohvitopse Ecoffee. Muidugi võib ka teesõber siia mõnusa kaanega ja ilusasse kaasavõetavasse topsi oma sooja joogi pista, et seda kauem soojana nautida.

Kui küünal on põlema pandud, mõnus marjapakk kõrvale võetud ja soe jook käeulatuses, siis on paras aeg panna ennast proovile vahva mälumänguga, mis nagu nimigi juba ütleb, keskendub just Eestimaad puudutavatele küsimustele- Lauamäng EV100 –mõnus ajaviide sõpradega või ajuragistamine pereringis, parim kingitus kodumaafännile või kirglikule mälumängusõbrale. Kes võib-olla nii suurt mängu ei taha ette võtta või soovib hoopis sõbrale külla sõita mängu mängima, siis on mõnus kaasa haarata pisikeses formaadis Taskutark- põnevad küsimused ja faktid. EV100 mäng sisaldab endas põnevaid küsimusi Eesti Vabariigi kohta läbi 100 aasta. Teemadeks on kirjandus, sport, tavapärane elu-olu, ettevõtlus, poliitika, film jpm. Kaardi ühel küljel on küsimus, teisel pöördel vastus ja huvitav teave.

Ja kes suudab sellele mõnusale toasoojale ja õdusale olemisele siiski vastu panna ning soovib aega värskes õhus veeta, võiks endale abimeheks võtta Mart Laari poolt koostatud ja eelmise aasta lõpupoole väjaantud toreda reisijuhi koos kaartidega „EV100-Riigi teekond. Eesti iseseisvusega seotud paigad.“ Reisijuht tutvustab Eesti iseseisvuse sünniga seotud olulisi paiku, mida on kokku ligikaudu 300.

Loomulikult on Apollos müügis küllaldaselt sini-must-valgeid lippe ja lipukesi nii lauale kui näppu võtmiseks. Lisaks on saada ka mobiilipaelad ja võtmehoidjad. Ka daamidele ehtimiseks on meil nii rahvusvärvides käevõrusid, kui kõrvarõngaid!

Ja kui kõik on valmis, siis polegi muud, kui jäädagi ootama tähtsat päeva, et sini-must-valged lipud pihku haarata ja kodumaa sünnipäevaks hümni laulda!