Blogi

Häpster ühendab armastuse koerte ja moe vastu

Häpster ühendab armastuse koerte ja moe vastu

Koerad on osa perest ning kohtleme neid samasuguse hoole ja armastusega kui teisi pereliikmeid ja lemmikloomi, soovides pakkuda neile vaid parimat. Kvaliteetse ja värvika valiku koertele vajalikust, alustades kaelarihmast ning lõpetades pidulike aksessuaaridega leiad kuni jaanuarini mugavalt Kaubamaja Meestemaailmas asuvast Häpsteri pop-upist. Moodsat kaupa uudistama on teretulnud ka väiksemapoolsed hästi käituvad koerad.

Koer on elustiil!

Koerte moekaubamaja Häpster usub, et ka lemmikloom on väärt ainult kõige mugavamaid ja kvaliteetsemaid tooteid, mis sobituksid ideaalselt kokku Sinu enda elustiiliga. Häpster viib kokku armastuse koerte ning moe vastu.

Häpsteri loojate inspiratsiooniallikaks on prantsuse buldog nimega Happy ning soov oma koerale pakkuda sama täisväärtuslikku elu nagu iseendalegi. Kiire elutempo koos koeraga – einestamine restoranides, jalutamine rabades ning kasvõi suvised kanuumatkad. Kõikide nende tegevuste juures on hea, kui tunneksime nii meie kui ka meie koerad ennast võimalikult hästi ning mugavalt.

Oma tootevaliku kujundamisel peab Häpster võrdselt oluliseks nii kvaliteeti, disaini kui ka valiku mitmekülgsust. Kollektsioon koosneb kõrge kvaliteediga toodetest, mis on valmistatud ohututest ning vastupidavatest materjalidest. Lisaks kvaliteedile hinnatakse ka mugavust ning kasutajasõbralikkust.

Elu lemmikuga mõjutab suuresti tervet meie elustiili. Hinnates disaini ning stiili oma rõivastes ja interjööris, peame seda sama oluliseks ka meie lemmikute juures. Häpsteri väga mitmekülgne tootevalik pakub valikut igale maitsele, stiilile ning iseloomule. Olgu selleks matkamine, koos lõunatamine, autosõidud või uhked näitused – iga koeraomanik leiab siit enda lemmikule sobiva toote, pidades silmas nii oma lemmiku vajadusi kui ka enda stiilieelistusi.

Häpsteri kollektsioonist leiad laia valiku stiilseid kaela- ja jalutusrihmasid, trakse, riideid, kotte, mõnusaid pesasid, autoistmeid, tekke ning palju vahvaid mänguasju. Mõeldes lähenevatele jõuludele on tootevalikus ka palju kauneid aksessuaare kaunistamaks sinu neljajalgset sõpra pühadefotodel ning lai valik kingitusi kuuse alla poetamiseks.

Häpsteri pop-up Kaubamaja Meestemaailmas on avatud kuni jaanuarini.

 .