Blogi

Hinnatud moebrändid Liina Stein ja Ellen Richard

Hinnatud moebrändid Liina Stein ja Ellen Richard

LEVI disainipoe kollektsioon on täienenud kahe uue ja omanäolise kaubamärgiga. Disainer Liina Steini loomingus on aukohal imekaunid kleidid ja luksuslikud materjalid. Bränd Ellen Richard esindab modernset igapäevamoodi.

 

LIINA STEIN

Disainer Liina Stein on kuulsust kogunud eelkõige oma imekaunite ja üdini naiselike kleitidega. Tema loomingus on aukohal luksuslikud ja naiselikud materjalid nagu siid ja pits ning julge värvikasutus. Liina Stein loob unistuste kleite nii vastuvõttudeks, koolilõpetamisteks, esinemisteks kui ka pulmadeks.

Tartu Kaubamaja LEVI disainipood pakub Liina Steini loomingu ainueksemplare, moelavade iludusi ning eelmiste hooaegade kollektsioonide viimaseid tooteid, mille seast leiab hõlpsast kauni kleidi ees ootavateks suvepidudeks. Kogu valik on saada väga hea hinnaga.

LEVI disainipood Tartu Kaubamajas

ELLEN RICHARD

Brändi Ellen Richard taga on Eesti Kunstiakadeemia moestilistika osakonna lõpetanud disainer Kristi Pärn koos oma poja Andreasega. Kahe erineva generatsiooni koostöö on viljakas ning sellest sündiv mood moderne, julge ja tulevikku suunatud. Toodete valmistamisel pööratakse tähelepanu, et tootmisprotsess tekitaks võimalikult väikese ökoloogilise jalajälje ning sellele, et tooted oleks just sellised, mida me igapäevaselt vajame. Brändi Ellen Richard rõivad on mugavad ja praktilised, samas pilkupüüdvalt kaunite detailide ja lõigetega.

LEVI disainipood Tartu Kaubamajas