Hispaania elustiilibränd Springfield nüüd Tartu Kaubamajas

Hispaania elustiilibränd Springfield nüüd Tartu Kaubamajas

Sel sügishooajal on häid uudiseid nii moekatele meestele kui ka naistele, sest oktoobrikuust on keskuse 1. korrusel avatud Hispaania rõivabrändi Springfield esinduskauplus. Tegemist on 1988. aastal loodud kaubamärgiga, mis on tänaseks laienenud 70 riiki juba rohkem kui 900 kauplusega.

Springfield iseloomustab end kui brändi elurõõmsatele, tegusatele ning nõudlikele naistele ja meestele. Kaubavalikust leiab palju vabaajarõivaid ning smart-casual-stiilis kontorirõivaid. Kõik kollektsiooni kuuluvad esemed on kergelt kantavad ning omavahel kombineeritavad.

Naiste varasügisene kollektsioon on inspiratsiooni saanud cargo-stiilist. Nii on tavapärasele khakitoonile lisatud pisut sära ja läiget ning loomulikult ei puudu ka moemaailmas juba mitmendat hooaega tõusu tegevad loomamustrid, mida pakutakse seekord rohelistes varjundites. Neile sekka on lisatud veel naiselikke detaile, mis omakorda loovad huvitava kombinatsiooni nn tööriiete stiilist ja naiselikust romantikast.

Ka meestekollektsioonist leiab rohelist, täpsemalt laimirohelist – nimelt on mitmed beežides toonides rõivad saanud just laimirohelised detailid, moodustades seeläbi huvitava ja pilkupüüdva kombinatsiooni, millega sügisesse astuda. Lisaks leiab kollektsioonidest mägironimisest inspireeritud kujunditega T-särke ning ülerõivaid. Samuti tervitab mehi ameerikalik vintage-kollektsioon, mille värvivalikust leiab pigem sinist, halli, valget ja sinepitooni.

Sel hooajal ei puudu ka Springfieldi moekollektsioonidest tuttavad ning sügisele vägagi omased kreemikad, beežikad, oranžikad ja pruunikad toonid. Nendele naturaalsetele ja maalähedastele toonidele lisab aktsenti kirgas fuksia, samuti kasutatakse struktureeritud kangaid ja printe. Kollektsioonis on palju naiselikke miniseelikuid ja püksseelikuid, mida kombineerida pikemate ja pisut maskuliinsemate pintsakutega, luues trendikas rõivakomplekt nii kontorisse kui miks mitte ka õhtusöögile.

Maskuliinsemad triiksärgid on olnud hittesemed juba mitu hooaega, kuid seekord saavad need Springfieldi sügiskollektsioonis juurde rüüse ja erilisi nööpe, muutudes veelgi pilkupüüdvamaks ja naiselikumaks. Triiksärkide juurde on valikus pehmetest kangastest pükse, mille mustrivalikust leiab nii tavalisi kui ka pepitaruute ning loomulikult ka lillelisi variante – efektne sügiskomplekt on loodud! Värvivalikust leiad lisaks klassikalisele ja sügishooajal armastatud hallile, sinisele ja mustale ka pisut karamelli ja kirgast kollast.

Talvisematele ilmadele läheb Springfield vastu mõnusate naisteparkadega, mida moekamad võiksid näiteks julgelt kombineerida pehmetest kangastest kleitide või šifoonseelikutega. Värvivalikust leiad peamiselt musta ja kreemikat, mida kombineerida sügavalt tumeda sügisese oranži ja khakiga. Loomulikult ei pea ka mehed talvel külma kannatama, sest ka meestekollektsioonist leiab trendikaid parkasid, mantleid, jopesid ja muidugi laia valiku erinevaid kudumeid.

Springfieldi teksakollektsioonis ZeroGravity, mis on mõeldud nii naistele kui ka meestele, kasutatakse kahtepidi venivaid teksakangaid, mida luuakse active-flex-tehnoloogiat kasutades. Selle tehnoloogiaga loodud kangast teksatooted on väga mugavad kanda, neis on hea liikuda ning ka pärast pikemat kandmist säilitavad need oma algse vormi.

Sarnaselt paljude teiste suuremate moebrändidega jälgib ka Springfield, et nende tootmise mõju keskkonnale oleks võimalikult minimaalne. Poest leiad need tooted Reconsider-märgistusega.

Tule avasta Springfieldi värske kauplus Tartu Kaubamaja 1. korrusel!