Blogi

Kodumaine LUMI ööseerum murrab müüte ilu-unest!

Kodumaine LUMI ööseerum murrab müüte ilu-unest!

Kas iga uni on ilu-uni? Öösel nahk taastub, kuid selleks, et nahk jõuaks taastumisfaasi, kus toimub rakkude uuenemine, on oluline, et keha oleks lõpetanud stressihormoonide kortisooli ja adrenaliini tootmise. Tänapäeva kiire elutempoga inimestel on sageli raske end päeva lõpus välja lülitada. Uni jääb katkendlik ning kortisooli tase liiga kõrgeks, mis aga omakorda lagundab elastust andvat kollageeni nahas. Lahenduseks on teadlik lõõgastumine ning nahale tooted, mis neutraliseerivad stressihormoone.

LUMI Superbloom C-vitamiini ööseerum tuleb siin tõhusalt appi – vetikate ekstrakt seerumis neutraliseerib kuhjuva koritsooli kahjuliku mõju ja nahk saab liikuda “ilu-uneks” kutsutud sügavasse faasi, kus toimub kudede taastumine. Seerum toidab nahka efektiivselt C-vitmiini, vetikate ekstrakti, skvalaani ja kanepiseemneõliga. Tulemuseks on hommikune värske sära ja kirkam jume ning ajapikku avaldub ka kortse silendav, tooni elustav ja kollageeni tootmist ergutav toime. Nahk saab pehmem, nooruslikum ja pringim.

Vajad LUMI ööseerumit kui märkad stressi ja vananemise ilminguid nahal ning soovid neid ennetada; melaniini ebaühtlasest jaotumisest on nahal pigmendilaigud; tekkinud on aknearmid, ebaühtlane nahatoon ja punetus.

Selleks, et toimeained liiguksid võimalikult sügavale nahka, on oluline nägu enne seerumi pealekandmist puhastada. Eemalda meik, puhasta nahk ning vajadusel toniseeri. Kanna pumbatäis seerumit sõrmedega õrnalt masseerides kergelt niiskele nahale. Täiendavat niisutust vajavale nahale kanna lisaks seerumile peale ka niisutuskreem.

Kas seerumit kasutada igapäevaselt või kuurina sõltub naha seisukorrast. Alusta kasutamist kuurina ning jälgi naha reageerimist. Kui saavutad soovitud tulemuse, siis korda kuuri mõne kuu pärast. Soovi korral võib seerumit kasutada ka igapäevaselt.

LUMI ööseerum toimib nahka uuendava supertoiduna:

  • C-VITAMIIN ergutab nahka kollageeni tootma ja ühtlustab nahatooni. LUMI ööseerumis kasutav askorbüül palmitaat, on C-vitamiini ester, mis rasvlahustuva ühendina on väga tõhus kuna siseneb kergesti lipiidkihti, et võidelda seal vabade radikaalidega ning ei ärrita nahka.
  • E-VITAMIIN JA ROSMARIINI EKSTRAKT on tugevad antioksüdandid. C-vitamiin segatuna E-vitamiiniga annab sünergeetilise efekti kuna nende kahe koosmõju on suurem kui mõlemal ainel eraldi.
  • VETIKATE EKSTRAKT neutraliseerib kortisooli ja adrenaliini mõju. Nahk saab maksimaalselt taastuda.
  • KÜLMPRESSI KANEPISEEMNEÕLI toidab, niisutab ja ergutab nahka uuenema. Kanepiseemneõlis on parimas vahekorras oomega rasvhapped, lisaks vitamiinid, fütosteroolid, klorofüll ja antioksüdandid. 80% ulatuses sisaldab õli küllastumata rasvhappeid, mida keha ise toota ei suuda, aga millel on ülioluline roll rakumembraanide peamise ehituskivina. Rasvhapped hoiavad rakumembraanid elastsed-liikuvad, parandavad rakkudevahelist energiavahetust ja toitainete omastamist. Kanepiõli parandab naha võimet hoida kinni niiskust.
  • SKVALAAN aitab kaasa rakkude taastumisele, vähendades seega vananemise märke. Seerumis kasutakase oliivist saadud skvalaani, mis on ka naha lipiidkihi komponent. Skvalaan parandab naha kaitsekihti, jätab naha siidiseks ja muudab selle elastsemaks.