Blogi

Kohtume Mihkel Raua ja tema uue raamatuga „Võtku homme mind või saatan“

Kohtume Mihkel Raua ja tema uue raamatuga „Võtku homme mind või saatan“

31. oktoobril kell 14.00 esitleb Mihkel Raud Tartu Kaubamaja Apollos oma verivärsket suhteraamatut “Võtku homme mind või saatan”. Üritust modereerib Anu Saagim.

Mihkel Raua suhteraamat “Võtku homme mind või saatan” lammutab tükkideks ja paneb kokku suhete loomise, hoidmise ning lõhkumise kunsti. Autor räägib oma suhetest naistega talle omase otsekohesuse ja armutu eneseirooniaga ning annab sissevaate isiklikku ellu, mida saadavad lõputud ebaõnnestumised ja õnneotsingud.

“Võtku homme mind või saatan” on humoorikas ja mihkelraualikult mahlases stiilis jutustatud lugu, milles näeb oma peegelpilti iga lugeja, olgu ta mees või naine. Raamatu teeb eriliseks asjaolu, et autor on lisaks isiklikele tähelepanekutele läbi töötanud ka suure hulga erialakirjandust, mis lisab teosele populaarteaduslikku vaadet. “Võtku homme mind või saatan” on kasulik ja lõbus lugemine kõigile, kes tahavad oma suhete kvaliteeti muuta.

Kohtumiseni esitlusel!
Tule kuula põnevaid lugusid teose sünniloost, saa inspiratsiooni ning kasuta head võimalust, et küsida raamatusse ka autogramm.
Apollo Klubi liikmele on esitlusel raamat saada 10% soodsamalt.