Blogi

Eksklusiivne Levi’s® x Justin Timberlake Fresh Leaves ainult Tartu Kaubamaja Levi’se esinduskaupluses

Eksklusiivne Levi’s® x Justin Timberlake Fresh Leaves ainult Tartu Kaubamaja Levi’se esinduskaupluses

 

32 miljonit müüdud albumit, pidevalt väljamüüdud maailmaturneed, 173 auhinnavõitu, sh 10 Grammyt ja 4 Emmyt, 495 auhinnanominatsiooni, sh Oscari nominatsioon… Maailma üks enimmüüdud ning armastatumaid artiste, multitalent Justin Timberlake on koostöös Levi’sega valmis saanud uue meestele mõeldud erikollektsiooni Fresh Leaves, mis on Tartus eksklusiivselt müügil ainult Tartu Kaubamaja Levi’se esinduskaupluses.

Kollektsiooni Fresh Leaves kuuluvad Levi’se ikoonilised esemed, mis on lähtuvalt Justini armastusest muusika vastu pandud modernsesse võtmesse. Kollektsiooni idee on anda uut ja värsket hingamist ajatutele esemetele, võimaldades Justinile seeläbi jätta oma jälg järgmisele põlvkonnale. Sellest tulenevalt on sündinud ka kollektsiooni nimi Fresh Leaves ehk tõlkes värsked lehed.

20 esemest koosneva eksklusiivkollektsiooni loomisel töötas kuulsus Levi’se disainitiimiga, et taasluua mõningad märgi ikoonilisemad tooted pisut ootamatul kujul. Tulemuseks on Levi’se klassikud väikese tvistiga – tuttavad esemed, värvid, mustrid ja siluetid, ent siiski veidi muudetud, omavahel miksitud ning seeläbi veidi värskendatud kujul taas avalikkuse ette toodud. Kollektsiooni iseloomustavadki esemed, mis seovad vana tuttava uue ja ootamatuga.

Timberlake’i enda sõnul on muusiku loomeprotsessile riided sama olulised kui esinemine ja muusika ise. Seega on kõnealune Levi’se kollektsioon kui tema püüdlus jagada mõningaid oma kogemusi fännidega.

Justini muusika taga olevatest lugudest inspireerituna on kollektsioonis kasutatud klassikalisi ja kvaliteetseid materjale, nagu purjeriie, ruudumuster, camo ehk militaarmuster, flanell, sherpa-fliis ja teksa seatuna tuttavatesse Levi’se siluettidesse ja ikoonilistesse esemetesse, ent neile on juurde lisatud ka modernseid tänavamoeelemente.

Lisaks sellele, et kollektsioonis leidub vihjeid modernsest tänavamoest, mängib see ka tugevalt proportsioonidega: oversized ja pikemad pikkused, kapuutsid trucker-jakkidel ning särkidel. Kollektsiooni üks võtmeesemetest on kahtlemata uus lisandus Levi’se fit portfooliosse – 501 Slim Taper ehk uusim 501 pereliige, mis on inspireeritud sellest, kuidas Justin ise oma 501 teksaseid kannab. Teine eraldi esile toomist väärt ese kollektsioonis on militaarmustriga teksajakk, mille puhul on kasutatud märgi hiljuti lansseeritud digitaallaseritehnoloogiat Project FLX.

Justin Timberlake on Levi’sega koostööd teinud ka varem – nimelt lõi ta kaasa Levi’se tuntud trucker jacket’i 50. aastapäeva tähistamisel, luues koos mitme teise tuntud artistiga oma versiooni populaarsest jakist.