Blogi

Moekuulutaja eksklusiiv: õhtu ainult naistele

Moekuulutaja eksklusiiv: õhtu ainult naistele

Kevadisest värskusest pakatav Moekuulutaja on rohelisem ja moodsam kui kunagi varem ning teeb naistepäeva puhul ka suure kummarduse kõikidele võimsatele naistele meie ümber. Esmakordselt Moekuulutaja ajaloos tutvustame eksklusiivset õhtut, mis on pühendatud ainult naistele.

Ainult reedel, 8. märtsil võlub romantilise akustilise kavaga südameid hurmav Uku Suviste. Lavale tuleb ka tõeliselt eriline, ainult naistele pühendatud moeetendus, kus võib näha selle kevade kaunimaid moepalasid, sealhulgas kõike seda, mida pakub kevadine pesumood. See on suurepärane võimalus panna mõnus punkt pikale töö- või koolinädalale ning astuda nädalavahetusse hea tundega. Võta sõbrannad kaasa ning tule veeda Moekuulutaja naistele mõeldud lounge’s üks kvaliteetne õhtu, kust ei puudu hea muusika, mood ja muidugi kingitused ja üllatused. Üritus kestab kella 17-19 ning on kõigile huvilistele tasuta.

Kuna osalejate arv on piiratud, anna endast kindlasti märku hiljemalt 6. märtsil, saates Tartu Kaubamaja Facebooki privaatsõnumi. Esimesele 100 registreerunule kingitus! Eksklusiivsel naisteõhtul osalejad peavad olema vähemalt 18-aastased.

Kõigi naisteõhtul osalejate vahel läheb loosi 100 € väärtuses šopingukrediiti Kaubamajalt ning 100 € šopingukrediiti peagi avatavalt Bestbrands kaupluselt. 

Lisaks mitmeid teisi põnevaid auhindu.

 

NB! Esimesed 100 kohta Moekuulutaja naistealale on nüüd broneeritud, aga Uku kontserti saab jälgida ka aatriumist.