Blogi

Pehme ja soe Alpaka pop-up 2. korrusel

Pehme ja soe Alpaka pop-up 2. korrusel

Alpakade hinnalisest villast ja nahast luksuslikke rõivaid ja interjööritooteid valmistav kodumaine moemärk ALPAKA tõenäoliselt pikka tutvustamist ei vaja. Nüüd on ALPAKA toodetega võimalik tutvuda pop-up-poes Tartu Kaubamaja 2. korrusel.

ALPAKA disaine ilmestab traditsioonide ja moodsa elustiili ainulaadne sümbioos. Kõik tooted on disainitud minimalistliku ning selgelt eristuva põhjamaise stiiliga, pakkudes sõnulseletamatut pehmust ja kestvat stiili.

Peruu kõrgmäestikest pärinevate alpakade vill olid selle erakordse soojapidavuse tõttu kõrgelt hinnatud materjal juba inkade kultuuris. See on erakordselt pehme ja siidine ning samal ajal soojapidav materjal, mida võib võrrelda kašmiiriga.

Maailmas, mis on täidetud lühiajaliste toodetega, et rahuldada koheselt mööduvaid väikeseid kiusatusi, loob ALPAKA ilu, mis ei ole hooajaline, vaid ajatu, kordumatu ja kestev. Kõik brändi tooted on valmistatud eetiliselt, alpakasid ei hukata ega vigastata nende naha või villa saamise nimel.

Alpakavilla erakordsed omadused:

♥ Kuni seitse korda soojem kui lambavill

♥ Hästi hingav ja kerge ega torgi nahka

♥ Erakordselt tugev ja vastupidav ega muutu kergelt topiliseks

♥ Looduslikult särava läikega

♥ Looduslikult allergiavaba – ei sisalda lanoliini

♥ Vett ja mustust hülgav

♥ Kerge hooldada

♥ Väga väikese ökoloogilise jalajäljega

Tartu Kaubamaja pop-up-poes on ALPAKA väljas läbilõikega viimaste kollektsioonide paremikust ning uue sügistalvise kollektsiooniga. Valikust leiab nii naiste kui ka meeste kampsuneid, pontšosid ja keepe ning sooje aksessuaare.

Tule tutvu ALPAKA toodetega keskuse 2. korrusel. Ainult heade kingivalikutega pop-up jääb avatuks 2023. aasta jaanuarini.