Blogi

Rabavalt maitsev Raba! on nüüd avatud

Rabavalt maitsev Raba! on nüüd avatud

Mõtled, mida täna süüa, aga ise teha ei viitsi? Tule ja haara maitsev ning värskelt kohapeal valminud kausiroog kaasa 0-korrusel äsja avatud Raba! take awayst.

Raba! sündis aasta tagasi soovist pakkuda uutmoodi ja tervislikku tänavatoitu hea hinnaga. Esialgu tutvustas Raba! perenaine Karmen erinevaid rahvuskööke sõpradele, aga kui õhtusöögid järjest suuremaks paisusid, tekkis mõte avada täitsa oma väike köök. Nii sai esimene väike Raba! kaasamüük avatud Nõmme turul. Raba! nimi tulenebki kahest asjast – Nõmmele ja kogu Eestile omasest rabast ja kaasarabamisest. Eesmärk oli teha kodukoha asja ja see on Nõmmel väga hästi ka õnnestunud – Raba! võeti seal kiiresti ja armsasti omaks. Kuna aga Raba! juured on tegelikult Tartus, on nüüd lõpuks ometi Raba! maitsvad road kättesaadavad ka kõigile tartlastele.

Raba! kõige tuntum roog on kindlasti lõhe-poké. Lisaks on valikus maitsev tuunikala-kimchi poké, kreveti-avokaado poké, vege poké, tuunikala-kalamarja poké. Poké ise on Hawaiilt pärit kontseptsioon ning Rabas! miksitakse seda aasiapäraste maitsetega, tulemuseks jumalikult värske ja vürtsikas roog. Olgu öeldud, et Raba! hoolitseb ka veganite ja taimetoitlaste eest hästi, sest menüüst leitav vege poké on tõeliselt maitsev. Ja muidugi maiasmokkade eest, sest valikus on lisaks ka magusat. Näiteks chia-pudingut mangoga peab tarbima eriti ettevaatlikult – viib keele alla!

Tule ja raba kaasa Tartu Kaubamaja 0-korrusel kohe Kaubamaja Toidumaailma vastas!