Blogi

Levi’s® x Star Wars kollektsioon

Levi’s® x Star Wars kollektsioon

Veel vaid vähesed asjad poppkultuuris on liitnud fänne sama sügava kiindumuse ja lojaalsusega kui kultuslik „Tähtede sõda“. Juba alates „Tähtede sõja“ debüüdist aastal 1977, mil linastus sarja esimene film „Uus lootus“, on see legendaarne kosmosefantaasia paljude jaoks saanud eriliseks. Põnev lugu tähelaevade ja galaktikate ulmelisest maailmast köidab miljoneid fänne üle maailma. Järjekordne kohtumine tähesõdalastega saab võimalikus juba jõulude paiku, mil linastub 40 aastat tagasi alguse saanud armastatud loo uus osa „Skywalkeri tõus“.

„Tähdede sõja“ eeposliku ajaloo ning uue filmi linastumise erilise hetke tähistamiseks on Levi´s koostöös Disney ja Lucasfilmiga loonud „Tähtede sõja“ erikollektsiooni. On ju ka Levi´s teksamaailmas just see ikooniline bränd, mis sarnaselt „Tähtede sõjale“ fantaasiafilmide maailmas saab nautida pühendunud fännide lojaalsust.

Levi’s® x Star Warsi kollektsioonist leiab nii klassikalisi Levi´se ikoontooteid kui ka tänavarõivastest inspireeritud tooteid: pükse, kapuutsidega dressipluuse, trucker-jakke jpm. Kogu kollektsioon kannab Star Wars Galaxy kuulsaid graafikaelemente filmi tegelaskujudelt ja tähelaevadelt ning „Tähtede sõja“ võtmes unikaalseid Levi´se märgistuselemente. Eriliseks teevad kollektsiooni aga seljale või varrukale trükitud või tikitud tsitaadid filmidest, näiteks: „I am your father“, „ In a Galaxy far, far away…“ ning Chewbacca surematu „GGWWWRGHH !!!!“

Eksklusiivse erikollektsiooni leiad alates 1. novembrist Tartu Kaubamaja Levi’se esinduskauplusest keskuse 2. korrusel. 

Põnev fakt!

„Tähtede sõja“ filmides on Levi´se teksaseid kantud ka filmilinal. Luke Skywalkeri poolt esimeses „Tähtede sõja“ filmis kantud heledad puuvillased Levi´se püksid jõudsid aastal 2013 isegi oksjonile ning müüdi maha hinnaga 36 000 dollarit.