Blogi

Trendihoiatus: Levi’s Sportswear (SRT)

Trendihoiatus: Levi’s Sportswear (SRT)

Kevade ametliku alguseni on jäänud veel loetud päevad ning moodsad kevadkollektsioonid on kauplustes oma kohad juba uhkelt sisse võtnud. Uus ja tuus, veidi retrohõnguline kevadkollektsioon on jõudnud ka hetkel ühe ihaldatuima vabaajarõivaste kaubamärgi staatust nautiva Levi’se esinduskauplusesse Tartu Kaubamaja keskuse 2. korrusel.

Millist moelugu jutustab Levi’se kevadkollektsioon? Esmalt kindlasti seda, et sportlik mugavus ei ole ka sel hooajal mitte kuhugi kadunud ning ka Levi’s annab omalt poolt kahtlemata tugeva panuse sellesse, et sportlik mugavus ning suured logod pusadel ja T-särkidel moest ei kaoks − ja mis saaks ühel mugavust armastaval moemaanil ometi selle vastu olla? Kui möödunud hooajal rokkis särkidel ja pusadel Levi’se Batwingi logo (ja rokib tegelikult siiani!), siis selle hooaja hitt tuleb Levi’se Sportsweari (SRT) kollektsioonist.

Nimelt on Levi’se bränd on sügavuti oma arhiivides kaevanud ning taaselustanud ikoonilise spordirõivaste logo 70ndatest. Logo, mis ilmus avalikkuse ette esimest korda aastal 1979, kui Levi’s oli ametliku riietega varustaja Panameerika mängudel, on patriootlikke toone ehk sinist, punast ja valget kasutades disainitud meenutama USA lippu. Toonased Panameerika mängudele disainitud rõivad olid prototüübiks rõivastele, mis disainiti 1984. aasta Los Angelese suveolümpiaks, kui Levi’s riietas 800 sportlast ning 60 000 töötajat.

Ammutades inspiratsiooni originaalsest olümpiakollektsioonist, toob Levi’s selle retrologo tänapäevasesse võtmesse. Kauplusest leiab laia valiku retrohõngulisi SRT logoga T-särke ning pusasid, mida saad klassikaliselt stiilset joon hoides kombineerida näiteks 501 teksapaari juurde või tõsta modernsesse võtmesse, kombineerides seda 501 Skinny teksapaari või suviste lühikeste pükstega. Levi’se valikus on variante igale kehatüübile ning maitse-eelistusele, et ajaloost taaselustatud logo leiaks tänapäevase tee iga moemaani riidekappi.

Kui sa oled aga jätkuvalt Batwingi logo fänn, siis ka selle põnevaid variatsioone leidub kaupluses mitmeid – näiteks kuldse logoga crop top’id, kuldse ja hõbedase logoga T-särgid, dressipluusid ja kõige ägedam – Snoopy logoga T-särgid. Viimase puhul pead olema aga hästi usin, et seda omale üldse saada, sest Snoopy logoga tooted kaovad poest vaat et kiiremini, kui kaupluse teenindajad neid välja jõuavad panna!