Blogi

Uue Telia esinduse avamine toob kõigi mobiilioperaatorite esindused Tartu kesklinnas ühe katuse alla

Uue Telia esinduse avamine toob kõigi mobiilioperaatorite esindused Tartu kesklinnas ühe katuse alla

Alates augustist on keskuse 1. korrusel avatud uus ja moodne Telia esindus. Uue kontseptsiooniga Telia esinduse avamine Tartu Kaubamajas toob kõik kolm mobiilioperaatorit: Telia, Elisa ja Tele2 Tartu kesklinnas taas ühe katuse alla.

Kuna läbi Telia esinduse pääseb ka Gustavi kohvikusse ning vastupidi, muudab see uue Telia esimeseks esinduseks Eestis, mis pakub esinduse ja kohviku koostöökontseptsiooni. See tähendab, et klientidel on võimalik ühildada näiteks lõunasöögi ja sideoperaatori külastus. Uuendatud esinduses ootavad kliente mugavad diivanid, et järjekordade puhul ootus võimalikult meeldivalt mööduks. Samuti on uues esinduses võimalik kasutada nii digitaalseid kanaleid kui ka kohapealset personaalset teenindust. Esinduse uueks oluliseks uuenduseks on interaktiivsed puutetundlikud nutiekraanid, kus klient saab kas üksi või koos konsultandiga kasutada Telia e-poodi, tutvuda erinevate tootjate samas hinnaklassis olevate seadmetega ja neid võrrelda.

Uus esindus on juba praegu soojalt vastu võetud ning seda külastanud kliendid tõstavad esile nii mugavust diivanite näol kui ka uutmoodi klienditeenindust. Telia eesmärk uute esinduste näol on pakkuda senisest veelgi personaalsemat teenindust ning kliendid on nende sõnul esindusse oodatud ka niisama aega veetma ning tutvuma uute tehnoloogiate ja toodetega.

Kui sina veel uue esindusega meie majas tutvunud ei ole, siis astu kindlasti läbi!

Fotod: Rein Leib