Uued maitseelamused

Uued maitseelamused

Viimase poolaasta jooksul on Tartu Kaubamaja täienenud mitme toidukoha võrra, millest on lühikese ajaga kujunenud meie klientide suured lemmikud. Ja täiesti arusaadavalt – tegemist on tõeliselt väärt kohtadega!

Ihkad vastupandamatut burgerit? Viru Burgerist saab!

Viru Burger on äsja White Guide 2021 soovitatud restoranide listi pääsenud burgerirestoran, mille kohta julgeme väita, et just siit leiadki Tartu linna parimad burgerid. Menüüs on suurepärane valik tõeliselt mahlaseid burgereid nii vürtsika kui ka vähemvürtsika sõpradele, lisaks mõnusalt krõbedaid friikaid (sh bataadifriikad!) ja maitsvad kastmed, nt paljude lemmik trühvlikaste. Hiljuti täienes Viru Burgeri menüü kaua oodatud ja Tallinnas väga populaarsete CHILLI FRIESide ning CRISPY CHICKEN BURGERiga, mida tasub kindlasti proovida.

Viru Burgeri saladus? Fine diningu taustaga peakokk Mart, kes on hoolitsenud selle eest, et kõik maitsed oleksid ideaalselt paigas ja nauditavad.

Viru Burger asub Tartu Kaubamaja 3. korruse Toidugaleriis.

Soovid nautida tänavate parimat taimetoitu? Veg Machine tervitab sind!

Veg Machine’i näol on tegemist 100% veganitoitu pakkuva restoraniga. Esialgu food truckiga toimetanud, siis Tallinnas palju populaarsust kogunud ja nüüd, pärast pikka ootamist, Tartusse jõudnud Veg Machine pakub 100% vegan comfort foodi, mis ei valmista pettumust ka neile, kes muidu pigem lihatooteid süüa eelistavad. Nii on nende beyond cheeeze burger miski, mida tasub kindlasti proovida, sest lisaks heale maitsele näeb see välja nagu tõeline kunstiteos. Samuti pälvib alati vaid kiidusõnu nende mother trucker burger, mis on menüüsse kuulunud alates esimesest päevast ja ilma milleta ei kujutaks seda toidukohta ettegi. Lisaks burgeritele leiab menüüst ka vrappe ja muidugi ei saa märkimata jätta friikaid, eriti palju populaarsust kogunud laetud friikaid, milles on lisaks kartulile veel palju muud põnevat.

Veg Machine asub Tartu Kaubamaja 3. korruse Toidugaleriis.

Otsid Sädet igas päevas? Meie Väike Säde on alati valmis võõrustama.

Kõik Tartu kohvisõbrad kindlasti juba teavad Rüütli tänaval asuvat imearmsat kohvikut Säde, kuhu teinekord tahaks istuma minna, aga ei õnnestu, sest populaarses kohvikus on kõik kohad täis. Nüüd on Säde laienenud ka Tartu Kaubamajja ja Väike Säde, nagu meie kohviteeki nüüd hellitavalt kutsutakse, võtab külalisi vastu ka meie majas. Sädes saad nautida maitsvaid kohvijooke, värskelt pressitud mahlasid ja smuutisid ning kohviku enda pagari poolt valminud hõrke küpsetisi. Mõnusalt hubases kohvikus saad meie majas nautida ilusat vaadet Vanemuise teatrile ja pühadeajal rõõmustab kõiki jõulufänne ka parim vaade meie jõulukuusele.

Tõelised Säde sõbrad saavad liituda püsikliendiprogrammiga, millega on 10 joogi täitumisel sulle üks tasuta. Kui oled aga möödunud kalendrikuul ostnud vähemalt 10 jooki, kvalifitseerud juba suureks Säde sõbraks ja nii on sulle juba 6. kohvijoogi täitumisel ette nähtud üks tasuta jook. Säde sõber tasub olla!

Säde kohviteek asub Tartu Kaubamaja 2. korruse rõdualal.

Eelistad kohalikku talukaupa? Astu sisse Taluturu kauplusesse!

Taluturu kauplusest leiab vaid Eestimaal kasvatatud ja kohalikust toorainest kaupa, millest suurem osa on pärit just siitsamast Lõuna-Eestist. Hea maitse, uudishimu, innovaatilisus, ettevõtlikkus ja julgus – just need sõnad iseloomustavad inimesi ja ettevõtteid, kelle tooted jõuavad Taluturule. Taluturg pakubki palju just sellist kaupa, mida muidu saab vaid laatasid külastades või ise talus kohal käies. Lisaks küpsetavad Tartu Kaubamaja Taluturul pagarid kohapeal iga päev ehtsat rukkileiba, karaskit ja maitsvaid saiakesi. Kauplusest leiab alati ka midagi maitsvat kingituseks mõnele lähedasele. Tegemist on küll väiksema kontseptsiooniga kauplusega, kuid kõik hea igapäevase toidulaua jaoks vajalik on olemas ja valik on loomulikult ka pidevas täienemises.

Taluturu kauplus asub Tartu Kaubamaja 0-korrusel.

Ehk siis – oled sa burgeriboss, vegan, kohvisõltlane või kodumaise toidu austaja – Tartu Kaubamajast leiad alati parima valiku!

Kõigi meie toidukohtade ja -kauplustega saad tutvuda SIIN