Blogi

Uus kauplus − Lee Wrangler

Uus kauplus − Lee Wrangler

Tartu Kaubamaja 2. korrusel on avatud uus ja põnev kauplus Lee Wrangler, mis nagu nimigi ütleb, kombineerib kahe armastatud vabaajarõivaste kaubamärgi Lee ja Wrangleri parimat valikut nii meestele kui ka naistele. Nii Lee kui ka Wrangler on tuntud eelkõige oma teksavaliku poolest ning just sellele ongi kaupluses suurem rõhk pandud. Olgugi, et kaupluses on arvestatav valik vabaaja rõivaid naistele, rõõmustab lai ning kvaliteetne tootevalik kindlasti eelkõige meesterahvaid.

Lee kevadsuve 2018 uudised

Lee kevadsuvine kollektsioon on plahvatuslik segu otse 90ndate New Yorgi tänavatelt, kus valitsesid hiphopist, grunge’st ja reivist mõjutatud subkultuurid. Kollektsioonis on kasutatud julgeid värve, diskograafikat, lohvakat sportlikku trendi, maitsekaid detaile ning autentset tugevat kivipesudenimit.

Nii meeste- kui ka naistekollektsiooni aluseks on olnud alati parim denim. Sel korral on seda denimit kulutatud narmasteni, ääred on rebitud, tugevdatud on varruka- ja sääreotsad, lisatud on kaunid tikandid ning tähelepanu on pööratud ka sellele, et Lee toode näeks hea välja ka seestpoolt. Kõike seda on eriti just uutes Mom’i ja Boyfriendi mudelites. Samuti on seda kõike värskendatud meesteklassikutes Lee Rider Short ja Relaxed Chino Short ja naiste teksaseelikutes.

90ndate tänavatrendid mõjutavad ka üleriiete kollektsiooni. Avara lõikega (oversized) T-särgid, eksperimentaalsed värvikombinatsioonid, julged slogan’id ja logod – need on märksõnadeks T-särkide, päevasärkide, sweatshirt’ide jms loomisel. Ja tähtis uudis − teksatagi on tagasi rohkem kui kunagi varem!

Wrangleri kevadsuve 2018 uudised

Sel hooajal läheneb Wrangler värskelt ja modernselt 70ndate aastate esteetikale. See oli kümnend, mis oli Wranglerile erakordselt edukas, sümboliseerides tollaseid vaba maailma väärtusi. Tollane rikkalik ja julge disain mõjutab selle kevade Wrangleri kollektsioone: ikoonilised logod T-särkidel ja sweatshirt’idel, festivalimeelolud, sport ja retro.

Naistekollektsioonis on palju nostalgiat − retroversioonid on teksadel saanud slim ja straight lõiked. Kõrge talje ning iga suuruse jaoks spetsiaalselt disainitud tagataskud rõhutavad teksade naiselikku siluetti, jõudes jällegi tagasi Wrangleri lõigeteni 60ndatel ja 70ndatel.

  1. aasta teksakollektsioonis domineerib 80ndatel väga populaarne lumipesu ehk snow wash denim, mida võib näha mitmes värvis nii teksade, teksatagi kui ka teksasärgi näol.

Suvi on festivalide ja kontsertide aeg ning seda tunnet kannab sel kevadel ka Wrangler. Julgelt katki kulutatud denim, narmastega teksad ja tagid, dekoratiivsed lisaõmblused koos silmatorkavate embleemide ja märkidega – see kõik on välja kaevatud Wrangleri Woodstocki-aegsetest moearhiividest. Vabadus ja julgus koos väikese annuse nostalgia ja ulakusega – selline tuleb Wrangleri suvi aastal 2018.

Tule tutvu Lee Wrangleri valikuga keskuse 2. korrusel!