Blogi

Uus Meeste- ja Naiste Kingamaailm

Uus Meeste- ja Naiste Kingamaailm

Lõuna-Eesti härrade poolt armastatud Tartu Kaubamaja Meestemaailm on läbinud täieliku uuenduskuuri. Üle tosina uue moemärgi, hulk shop-in-shop’e, teksastuudio ja rätsepatöökoda on väike osa sellest, mida uus maailm pakub.

15 uut moemärki ja tosin shop-in-shop’i

Klientide lemmikuks kujunenud märkide kõrval on värskelt avatud Meestemaailmas koha sisse võtnud lausa 15 uut, nende hulgas Boss Black, Sand, Zo-On ja Dr. Martens. Kunagi varem pole Tartus olnud nii palju pisikesi butiike meenutavaid shop-in-shop’e – uute tulijate kõrval on oma shop’i sisse seadnud ka klientide lemmikud Pierre Cardin, Boss Orange, Joop!, G-Star Raw, Bugatti jt.

Stiil ja mugavus sisekujunduses

Kaubamaja arendustiim koostöös kaubandusmeeskonna, teenindajate ja loovbürooga Ruumilabor on loonud kliendile mugava, ent põneva sisekujundusega ostukeskkonna. Inspiratsiooni on ammutatud tänapäeva mehe kuvandist ja linlikust arhitektuurist.

Ülikonnakandja leiab ideaalselt istuvad püksid ja pintsaku formaalse rõiva piirkonnast, mille juures on ka suur luksuslik proovikabiin integreeritud minibaariga. Kõik parimad teksamärgid on koondatud tõeliselt vingesse TeksaStuudiosse, soojad parkad asuvad laienenud ülerõivaste alal ning uue kingapaari leiab veelgi suuremast jalatsite ja aksessuaaripiirkonnast.

Rätsepatöökoda siinsamas

Kui mõni püksipaar vajab kohendamist, siis tuleb appi rätsep, kes on siinsamas olemas. Meestemaailmas avas eksklusiivse rätsepatöökoja Tubli Rätsep, kes pakub kvaliteetset ja professionaalset õmblusteenust alates nööpide kinnitamisest kuni nahkesemete parandamiseni. Siinkohal ei ole oluline, et tegu oleks värskelt soetatud riideeseme kohendamise või pükste lühendamisega, vaid julgelt võib tulla ka mõne vanema lemmikuga. Lisaks mitmekesisele rätsepateenusele on võimalik tellida erinevaid trikotaaži- ja overlokitöid, samuti trükitakse kangale erikujundusega logosid, pilte ja nimesilte.

Nutikad tooted

Uuest maailmast ei leia mitte ainult pintsakuid, särke ja kingi, vaid ka moodsale mehele mõeldud nutikaid tooted ja kingitusi. Inglise märk Men’s Society pakub stiilseid ja lõbusaid kinkekomplekte: habemehoolduskomplektid, ellujäämiskomplektid värskele isale ja festivalisõb­rale, šikid pronksikarva rahaklambrid, kingalusikad ja habemekammid. Tehnikafännidele mõeldes on müügil Riva multiruumkõlarid, Bose mürasummutusega kõrvaklapid, Mophie akupangad ning telefoniümbrised. Ilumaailma laiast valikust on mõned trendikamad esindatud ka Meestemaailmas: Edwin Jaggeri raseerijad ja pintslid, uus kosmeetikasari V76 by Vaughn, Bruzzoni elektrilised hambaharjad ja palju muud.

Põnev pop-up ala

Tartu Kaubamaja Meestemaailma ja Naiste Kingamaailma piiril on lisaks paljudele teistele uuendustele loodud ka spetsiaalne ala, kuhu ootame kõiki kliente tutvuma lahedate koostööprojektide ja poodidega. Usu, üllatamast me ei väsi ning pop-up ala tasub külastada tihti!

KINGAKUNINGANNADE MEKA, UHIUUS NAISTE KINGAMAAILM

Septembri alguses avas Kaubamaja Tartus uhiuue Naiste Kingamaailma. 2. korrusel ilutsevas uues maailmas on stiilseid kingi, kotte ja aksessuaare nii palju, et see ei jäta külmaks ühtegi naisterahvast.

Uued ja armastatud märgid

Uude Kingamaailma tulles soovitame varuda lausa mitu tundi, sest trendikaid kingi, kotte ja aksessuaare nii uutelt kui ka vanadelt olijatelt on üle mõistuse palju. Kokku rohkem kui 60 märgi hulgas on värskeimad tulijad Saksa kvaliteedi esindaja Lloyd, pilkupüüdev Kurt Geiger, maailmakuulus Dr. Martens, Marc Cain, Tosca Blu Studio, Nero Giardini jt. Kahtlemata ei kahvatu nende kõrval naiste poolt armastatud Furla, Peter Kaiser, Ted Baker, Michael Kors, Gerry Weber, Högl, Coccinelle, DKNY.

Igale stiilile oma piirkond

Õige kinga, koti ja aksessuaari leidmine on imelihtne, kuna valik on jagatud neljaks eri piirkonnaks: luksus, trend, klassika ning suka- ja sokipiirkond. Kingamaailma kliendid juba teavad, et nii on hea orienteeruda ning stiililt sobivad jalatsid ja aksessuaarid on riiulitel juba ootamas.

Luksuse piirkonna disaini puhul tagasi ei hoitud ning selle keskel ilutseb kingatribüün, mis annab parima ülevaate uue hooaja eksklusiivsest moesaagist. Isegi lagi selle kohal pole tavaline ning seal võid näha hõljumas akrüülklaasist „linnuparve”. Säravvalgetele teemandikujulistele riiulitele on toodud sellised kaubamärgid nagu Furla, Coccinelle, DKNY, Michael Kors, Le Pepe, Marc Cain ja Tosca Blu Studio.

Kergelt urbanistlikus trendipiirkonnas on kasutatud rustikaalset metalli ja ehitustellingu elementi, mis muudab selle ala õhuliseks ja avaraks. Kurt Geiger, Jeffrey Campbell, Dr. Martens, Liu Jo, Ted Baker, Hunter, Steve Madden jt moemärgid on leidnud oma koha just selles piirkonnas.

Tammespooni ja valge värvi sümbioos iseloomustab klassika piirkonda. Kvaliteetsed ja elegantsed Högl, Peter Kaiser, Lloyd, Gant, Vagabond, Gerry Weber, Clarks, Aaltonen, Gabor on siia justkui loodud.

Sukaparadiis on lahendatud funktsionaalselt ning sealne lai valik võtab silme eest lausa kirjuks.

Uudistamist siin jagub. Ootame Sind uhiuude Tartu Kaubamaja Naiste Kingamaailma, kus uue saapapaari või koti ostmine pole kiire ost, vaid omaette nauding ja elamus.